agro-innowacje_enpioneradamabuyerbasf

Наша компанія разом з своїми партнерами не стоїть на місці, а продовжує пошук ще більш ефективних та інноваційних продуктів для вирішення задач наших клієнтів.  Так в 2017 році ми раді Вам запропонувати нові продукти, які доповнюють наший асортимент.

Мікродобрива Інтермаг (Польща):

agro-innowacje_en

IНТЕРМАГ-ГРОВОН (добриво призначене для швидкого розповсюдження фосфору у рослинах. Склад: N-5,0; P2O5-35,0; В-0,1; Zn-0,1.)

IНТЕРМАГ-ФОСФИН (добриво призначене для знижения біотичних стресів. Склад: P2O5-22,0; К2О-14,0; Cu-0,50)

IНТЕРМАГ ПРИМУС-НАСIННЯ L (Рідке безколірне добриво для інкрустації насіння. Склад: N-1,0; K2O-1,0; MgO-1,0; S-1,12; B-0,2; Cu-0,2; Fe-0,8; Mn-0,4; Mo-0,02; Zn-0,5; Ti-0,12. Буде чудовим доповненням вже всім добре відомого Примус-Насіння)

AДITЕНС (інноваційний прилипач)

 

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН

АДАМА

adama

Триггер ВГ (Нова високоефективна формуляція гербіциду групи сульфонілсечовин від компанії Адама, для захисту посівів зернових. Склад: трибенурон-метил, 500 г/кг)

Сферіко ТН (Сучасний контактно – системний фунгіцидний протруйник насіння сої, що забезпечує високу біологічну ефективність проти основних хвороб, що передаються як через насіння так і через ґрунт. Склад: флудіоксоніл 25 г/л + кіралаксил, 20 г/л)

Рімон Фаст,к.е. (нноваційний інсектицид із високою біологічною ефективністю контролю ключових видів шкідників кукурудзи, сої та яблуні. Склад: новалурон, 50 г/л + біфентрин, 50 г/л)

Кальма КЕ (Регулятор росту нової генерації для запобігання виляганню зернових культур. Склад: тринексапак-етил, 175 г/л)

Банджо Форте, к.с. (Інноваційна фунгіцидна суміш для захисту картоплі, помідорів та цибулі проти фітофторозу і не тільки. Склад: флуазинам, 200 г/л, диметоморф, 200 г/л

БАСФ

basf

ЄВРО-ЛАЙТНІНГ Плюс, РК (Нова формула – ще більш ефективна. Найєфективніший контроль бур’янів + довершені гібриди соняшнику = максимум врожаю. Склад: 16,5 г/л Імазамокс+7,5 г/л Імазапір)

Кельвін Плюс, ВГ (Новий селективний системний гербіцид з покращеною ефективністю проти дводольних та багаторічних злакових бур’янів у посівах кукурудзи. Склад:  500 г/кг Дикамба; 170 г/кг Дифлуфензопір; 106 г/кг Нікосульфурон)

РЕКС Плюс к.е. (Вдале поєднання діючих речовин, що гарантує ефективний захист посівів від хвороб на початку вегетації. Склад: 84 г/л Епоксиконазол; 250 г/л Фенпропіморф)

 

БАЙЄР

buyer

Бюктрил (Новий післясходовий гербіцид контактної дії для захисту посівів цибулі від однорічних широколистих бур’янів. Склад: Бромоксиніл у формі октаноату ефіру, 327,5  г/л)

 

Сингента

syngenta-logo.com

МаксимТріо 060 FS (Протруйник на пшениці — Посилений захист від внутрішньої і зовнішньої інфекцій насіння Склад: 25 г/лФлудиоксоніл25 г/лДифеноконазол10 г/лТебуконазол)

Циделі Топ ДС  (Двокомпонентний системний препарат для захисту насаджень яблуні від комплексу хвороб (парші, борошнистої роси) з лікувальним ефектом. Склад: 125 г/лДифеноконазол+15 г/л Цифлуфенаміду).

 

ТерраВіта

terra

Брітекс (Гербіцид проти однорічних злакових та дводольних бур’янів у посівах сої та соняшника. Склад: імазамокс, 40 г/л)

Мадера 48РК (Двохкомпонентний селективний гербіцид проти однорічних злакових та дводольних бур’янів у посівах соняшника. Склад: імазапір, 15 г/л + імазамокс, 33 г/л)

Меквалан (використовується для зміцнення стебла зернових культур та як регулятор росту ріпаку. Склад: хлормекват хлориду, 750 г/л)

Фулгор Голд (Комплексний системний фунгіцид, що володіє лікуючими, захисними та фумігантними властивостями для захисту посівів сільськогосподарських культур від комплексу хвороб листя і стебла. Склад: карбендазим, 300 г/л + флутриафол, 200 г/л)

 

ПОСІВНИЙ МАТЕРІАЛ

ЄВРАЛІС

euralis

Соняшник:

ЕС Андромеда, ЕС Вероніка, ЕС Старбелла – нові гібриди стійкі до Вовчка

ЕС Яніс, ЕС Генезіс – нові гібриди під технологію Кліарфілд ПЛЮС

ЕС Аркадія – стійкий до гербіциду Експрес

ЕС Моналіза – класичний раній гібрид з високим потенціалом для отримання високого врожаю

Кукурудза:

ЕС Конкорд (фао 250), ЕС Астероїд (фао 290), ЕС Епілог (фао 220), ЕС Брілліант (фао 350)

 

Сингента

syngenta-logo.com

Соняшник:

Субару, Суміко  — стійкі до гербіциду Експрес

СІ Арізона, СІ Кадікс – стійкі до нових рас вовчка

СІ Баккарді, СІ Неостар — гібрид під технологію Кліарфілд ПЛЮС

СІ Фламенко, СІ Еденіс, СІ Експерто – класичні високоврожайні гібриди

Таленто – високо олеїновий гібрид

 

Кукурудза:

СІ Ротанго (фао 200), СІ Аріосо (фао 270), СІ Енігма (фао 230)

 

Піонер:

pioner

Соняшник:

P62LL109 – класичний ранній гібрид

P63LE113 — стійкий до гербіциду Експрес

P64HE118 — стійкий до гербіциду Експрес, високоолеїновий

P64HH106 – високоолеїновий

 

Кукурудза:

Р9074 (фао330), Р9606 (фао 380), Р9549 (фао 370), Р9781Е (фао 390, восковидний)

 

А також великий спектр новинок від Монсанто, Лімагрейн, Маїсадур.

partner-maisadourlogo_dekalb250

Більш детальну інформацію по новим, а також по вже перевіреним часом продуктах Ви можете отримати у наших представників у регіонах та у спеціалістів центрального офісу.

 

Запрошуємо до Співпраці!

 РАЗОМ КРАЩЕ!