IM_new_logoВнаслідок особливостей росту і розвитку кукурудза пред’являє особливі вимоги до забезпечення поживними речовинами. В початковий період, до створення першого надземного стеблового вузла, кукурудза росте дуже повільно. Крім того, дається взнаки вплив гербіцидів на молоду рослину. Споживання поживних речовин молодою, слаборозвинутою кореневою системою невисоке, внесене під оранку основне добриво ще недоступне, отримати в повному обсязі необхідні поживні речовини з добрив, внесених перед посівом, молода рослина кукурудзи також не в стані.

Недостатність елементів живлення в період від сходження до 7-9 листків надалі виправити неможливо, оскільки саме в цей час формуються стебло, коренева система і генеративні органи, що визначають врожайність. Проведення ефективних листкових підживлень в цей період – життєво важливий для кукурудзи агроприйом.

Інтенсивний ріст і споживання поживних речовин рослинами кукурузи починається від фази 7-9 листків і досягає максимуму до моменту викидання волотей і приймочок. В цей час кукурудза може засвоювати поживні речовини з глибоких шарів грунту – до 120-150 см – використовуючи добрива, внесені восени.

Вищевказані етапи розвитку культури були враховані при розробці комплексної програми з листкового підживлення кукурудзи.

З урахуванням вимог кукурудзи до живлення було розроблене багатокомпонентне добриво Інтермаг-КУКУРУДЗА – концентроване, рідке добриво, призначене для всіх сортів кукурудзи – на зерно і силос. Добриво містить грамотно збалансований набір мікро- і макроскладників, які повністю відповідають вимогам до живлення даного виду рослин. Мікроелементи, що входять до його складу, знаходяться у легкозасвоюваній рослиною хелатній формі, що гарантує їх повне, якісне і ефективне засвоєння поверхнею рослин.

 

N
MgO
SO3
B
Cu
Fe
Mn
Mo
Zn
Ti
Склад (% маси)
15,0
2,0
4,2
0,4
0,6
0,7
0,7
0,005
1,1
0,02
Склад (г/л)
195,0
26,0
55,0
5,2
7,8
9,1
9,1
0,065
14,3
0,26

Cu, Fe, Mn, Zn – зхелатовані EDTA.

Постачається в каністрах по 20 літрів.

Рекомендований розхід добрива при одному позакореневому підживленні – 2-3 л/га. Середній розхід робочого розчину – 300 л/га. Рекомендована кількість позакореневих підживлень на протязі вегетаційного періоду – 3 підживлення.

Чому Інтермаг-КУКУРУДЗА ?

♦ склад добрива повністю відповідає вимогам до живлення кукурудзи: містить бор, цинк, марганець;
♦ підвищує стійкість рослин до засухи, зміцнює фізичний стан рослин і підвищує стійкість до патогенів;
♦ якісно підвищує вміст технологічних складників;
♦ стабільне в робочих розчинах, не забиває форсунки оприскувача;;
♦ є висококонцентрованим добривом: розхід при одному підживленні – 2 г/л;
♦ містить мікроелементи в хелатній, доступній для рослин формі.