Підвищити ефективність позакореневих підживлень можна, використовуючи разом з мікроелементними добривами високоефективне добриво з активізуючими властивостями Інтермаг-ТИТАН. Його рекомендований розхід складає всього 0.2 л/га, в той час як ефективність перевершує усі сподівання.

Необхідно зазначити, що на польському ринку цей мікроелемент є впізнаванним вже понад 20 років, і справедливо завоював загальну довіру фермерів та агрономів. За ефективністю добриво Інтермаг-ТИТАН нічим не поступається відомим стимуляторам росту, а за ціною – на порядок нижче!

До складу добрива Інтермаг-ТИТАН входить титан Ti (33 г/л) — ультраелемент, про роль якого деякі виробники добрив просто забули. А саме він якісно активізує процеси життєдіяльності рослини, забезпечує транспортну функцію і посилює перенесення діючих речовин (як добрив, так і засобів захисту) в тканини рослини.

Постачається в каністрах по 5, 20 літрів.

Рекомендований розхід добрива при одному позакореневому підживленні – 0.2 л/га (розхід робочого розчину — 200-1000 л/га).
Рекомендована кількість підживлень на протязі вегетаційного періоду — 1-3 (в залежності від виду і стану культури).

Використовується для: зернових, ріпаку, буряка, кукурудзи, бобових, плодово-ягідних дерев і кущів, полуниці, суниці, малини, помідорів, огірків, перцю, цибулі, коренеплодів, капустних та інших овочевих та декоративних культур, а також винограду.

Чому Інтермаг-ТИТАН ?

♦ активізує процеси метаболізму в рослині;
♦ інтенсифікує фотосинтез і вбирання поживних речовин з грунту;
♦ стимулює процеси запилення і зав’язування плодів;
♦ зміцнює імунну систему рослини і підвищує стійкість до грибкових захворювань;
♦ прискорює формування, ріст і розвиток листків;
♦ позитивно впливає на морфологію і стан рослини;
♦ підвищує стійкість рослини до змін погодних умов і заморозків;
♦ ”наливає” квіти, листя і плоди інтенсивним здоровим кольором;
♦ підвищує врожайність, прискорює початок сезону збирання врожаю;
♦ добриво нешкідливе для людей і навколишнього середовища;
♦ можна вносити разом з пестицидами.