IM_new_logoЦукровий буряк (Beta vulgaris) – унікальна культура. Ніяку іншу культуру не можна порівняти з нею за показниками біологічної продуктивності фотосинтезу. Він може формувати за вегетативний період до 28 т/га сухих речовин, що в перерахунку складає 95-105 т/га коренеплодів.

В коренях цукрового буряку міститься 15-20% сахарози (цукру), що в перерахунку на суху речовину складає 80%. Погодно-кліматичні умови та кількість доступних форм складників у грунті у той чи інший спосіб змінюють вміст цукру в буряку.

Цукровий буряк характеризується дуже добре розвинутою кореневою системою: в період двох листків довжина головного кореня складає близько 30 см, при появі другої пари листків – 40 см, в період технологічної зрілості – 2-3 метри.

Цукровий буряк – дуже вимоглива культура до температурного режиму. Рівномірне сходження спостерігається при температурі 6-8оС, витримує приморозки до мінус 3оС. Любить багато світла, тому багато уваги необхідно присвячувати боротьбі з бур’янами. Завдяки довгому основному кореню добре витримує недовгу посуху. В період з серпня до жовтня завдяки сонячній і теплій погоді вдень і приморозкам вночі в корені накопичується велика кількість цукру.

При вирощуванні цукрового буряку найбільш критичним періодом розвитку є період сходження. Одночасно дана культура потребує великої уваги і чіткої організації агротехнічних заходів практично до етапу сходження рядів.

Кожен фермер добре знає, що серед всіх макро- і мікроелементів для цукрового буряка стратегічно важливим є бор. Він бере участь в процесах обміну вуглеводнів, синтезі нуклеїнових кислот і білку, впливає на провідність клітинної оболонки, ріст культури, розвиток генеративних органів. Дефіцит бору приводить до гальмування росту і розвитку кореня та черешків, провідних тканин, спостерігається порушення рівноваги в процесах створення цукрів. Прихована недостатність бору, навіть при належному внесенні NPK у грунт, здатна знизити врожай навіть на 30%.

У пропонованому широкому асортименті професійних добрив Інтермаг на протязі багатьох років знаходяться перевірені та ціновані серед фермерів-професіоналів добрива для цукрового буряка:

Інтермаг-БОР – високоефективне боромістке добриво, 11% (150 г/л) бору у легкозасвоюваній рослиною органічній формі (бороетанолоамін).

Інтермаг-БУРЯК – концентроване, комплексне добриво для листкового підживлення всіх сортів цукрового буряку, що містить грамотно збалансовані пропорції мікроелементів в хелатній формі і азот; повністю задовільняє вимоги до живлення даного виду рослин. Добриво дозволяє підвищити кількісно-якісні показники врожаю та стійкість рослин до хвороб, підвищити вміст товарного цукру.

 

N
MgO
SO3
B
Cu
Fe
Mn
Mo
Zn
Ti
Na2O
Склад (% маси)
15,0
2,0
1,8
0,5
0,2
0,2
0,65
0,005
0,5
0,02
3,0
Склад (г/л)
194,0
26,0
24,0
6,5
2,6
2,6
8,5
0,065
6,5
0,26
39,0

Cu, Fe, Mn, Zn – зхелатовані EDTA.

Постачається в каністрах по 20 літрів.

Рекомендований розхід добрива при одному позакореневому підживленні – 2-3 л/га. Середній розхід робочого розчину – 300 л/га. Рекомендована кількість позакореневих підживлень на протязі вегетаційного періоду – 3 підживлення.

Чому Інтермаг-БУРЯК ?

♦ склад добрива повністю відповідає вимогам до живлення буряка (містить натрій, бор);
♦ підвищує стійкість рослин до засухи, зміцнює фізичний стан рослин і підвищує стійкість до патогенів;
♦ якісно підвищує вміст технологічного цукру у врожаї;
♦ позитивно впливає на коефіцієнт алкалоїдності соку;
♦ стабільний у робочих розчинах, не забиває форсунки оприскувача;
♦ є висококонцентрованим (розхід при одному підживленні 2 л/га);
♦ містить мікроелементи в хелатній, легкодоступній для рослин формі;
♦ містить титан (Ti) — комплексон і активатор росту рослин, що дозволяє якісно покращити вбирання кореневою системою складників з грунту.